Özcan Deniz’e Tokat Atıp Tişörtünü Yırttığı İddia Edilmişti: Eski Eşi Feyza Aktan’ın Cezası Belli Oldu!

Ünlü şarkıcı Özcan Deniz ile eski eşi Feyza Aktan arasında yaşanan kavganın görüntüleri ortaya çıktı. Özcan Deniz’e tokat attığı ve tişörtünü yırttığı iddia edilen Feyza Aktan ile Özcan Deniz’in duruşması bugün sonuçlandı. İstanbul 23. Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmanın sonucunda Feyza Aktan, ‘Basit yaralama’, ‘Mala zarar verme’ gibi suçlardan adli para cezasına çarptırıldı. İşte, Feyza Aktan ile Özcan Deniz arasında yaşanan o münakaşa ve duruşma sonrası ortaya çıkan kamera görüntüleri.

8 Mart 2018’de dünyaevine giren Feyza Aktan ve Özcan Deniz, 26 Haziran 2019 tarihinde tek celsede boşandılar.

Çiftin oğulları Kuzey, Feyza Aktan ve Özcan Deniz’in en hassas noktası olmaya devam ediyor. Ancak ikilinin arasında anlaşmazlıklar hâlâ devam ediyor. Geçtiğimiz yıllarda güvenlik kamerasına da yansıyan bir tartışma ise bugün gerçekleşen duruşma ile sonuçlandı.

İstanbul 23. Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmaya şikayetçi Özcan Deniz de tutuksuz yargılanan sanıklar Feyza Aktan ile Eda Aktan da katılmadılar.

Duruşmada açıklanan karara göre, Özcan Deniz’in Feyza Aktan’ın ikamet ettiği eve oğlu Kuzey’i okula götürmek üzere gittiği, bu sırada sanık Feyza Aktan ile tartışmaya başladıkları kaydedildi. Tartışmanın devamında Aktan’ın Özcan Deniz’e tokat attığı, darp ettiği ve tişörtünü yırttığı görüldü.

Diğer sanık Eda Aktan’ın ise Deniz’e hitaben “Yazıklar olsun hayvan herif” sözlerini söylediği belirtildi.

Feyza Aktan ve Eda Aktan’ın avukatı olayın, taraflar arasındaki velayet davasına etki etmesi için ortaya atıldığını ifade ederek beraat talebinde bulunmuştur.

Mahkeme sonucunda ise Feyza Aktan, “Basit yaralama” ve “Mala zarar verme” suçlarından adli para cezasına çarptırılmıştır.

Aktan, ‘Basit yaralama’ sucundan 4 bin 500 TL, ‘Mala zarar verme’ suçundan ise 3 bin TL olmak üzere toplam 7 bin 500 TL adli para cezasına çarptırılmıştır.

Aktan’ın ablası Eda Aktan ise “Hakaret” suçundan 2 bin 610 TL adli para cezasına çarptırılarak bu suçtan hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına karar verilmiştir.

Yayınlanan kamera kayıtlarında Özcan Deniz’in şu sözleri duyuluyor:

‘Çocuğun okul kıyafetlerini giydir. Elimi cimcikleme, elimi cimcikleme.”Paşam gelir misin?”Çocuğa okul kıyafetlerini giydirir misin? Çocuğa okul kıyafetlerini giydir. Arabada bekliyorum 5 dakikan var.’

Feyza Aktan ise “Yeter artık bıktım senden” diyerek Özcan Deniz’e tokat atıyor. Tartışmanın şiddeti bu noktadan sonra daha da artıyor.

Feyza Aktan, ‘Bıktım senden, ne istiyorsun?’ diyerek bu kez de Özcan Deniz’in üzerindeki tişörtü yırtıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*