MANİSA (İGFA) – Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Mimar Ferdi Zeyrek, Kırkağaç Belediye Başkanı Üstün Dönmez’i makamında ağırladı. Başkan Ferdi Zeyrek’e hayırlı olsun dileklerini ileten Başkan Dönmez, önümüzdeki beş yıl boyunca Büyükşehir Belediyesi ile el birliğiyle Kırkağaç’a güzel hizmetler kazandırmak istediklerini söyledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Mimar Ferdi Zeyrek, “31 Mart tarihinde gerçekleştirilen seçimlerde, vatandaşlarımızın desteğiyle bu makamlara seçildik. Adil, ulaşılabilir ve şeffaf bir belediyecilik anlayışıyla 1 buçuk milyon vatandaşımızın hakkını koruyarak, proje ve hizmetlerimizi hayata geçireceğiz. Üstün Dönmez Başkanıma, ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum. İlimiz genelinde olduğu gibi Kırkağaç ilçemizde de önemli projelerle vatandaşımızın yanında olacağımızın bilinmesini istiyorum” diye konuştu.
Related Posts
VakıfBank’ın yıldızı Carutasu tribünde: Seni çok özledim Cimbom
Galatasaray, Süper Lig’de MKE Ankaragücü’nü taraftarı önünde geri dönerek 2-1 kazanırken tribünde Vakıfbank’ın Türk vatandaşlığına geçen yıldızı Alexia Carutasu da takip etti.
GastroANTEP’e katılım 1 milyonu aştı!
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ile Kültür ve Turizm Bakanlığı iş birliğinde 16-24 Eylül tarihleri arasında düzenlenen ve 9 gün süren GastroANTEP Kültür Yolu Festivali’ne yaklaşık 1 milyon 200 bin kişi katıldı.
Çekmeköy’de kamyonet beton bariyere çarptı: Üç yaralı
İstanbul Çekmeköy’deki gişelerde beton bariyere çarpan kamyonetteki üç kişi yaralandı.