Böbrek taşını aldırmak istedi, kollarını ve bacaklarını kaybetti

ABD’de yaşayan 41 yaşındaki Lucinda Mullins isimli bir hemşire, vücudundaki böbrek taşını aldırmaya gitti. Ancak Daily Mail’in haberine göre, böbrek taşı enfeksiyon kaptı ve doktorlar kadının hayatını kurtarmak için her iki bacağını da kesmek zorunda kaldılar. Ayrıca kadına her iki kolunu da dirseklerinin altından kaybedeceğini bildirdiler.

Yaşadıklarını soğukkanlılıkla karşılayan Mullins, “İki taraflı olarak bacaklarımı dizlerimden aşağısını kaybettim ve muhtemelen iki taraflı olarak da kollarımı dirseğimin altından kaybedeceğim.”

“Birlikte çalıştığım doktorlar, hayatımı kurtarmak için yapmaları gereken şeyin bu olduğunu söyledi. Olan bu.” şeklinde konuştu.

Nasıl iyimser kaldığı sorulduğunda da Mullins, Yaşadığım için çok mutluyum. Çocuklarımı göreceğim. Ailemi göreceğim. Kocamla vakit geçireceğim. Bunlar şu aşamada önemsiz şeyler.” cevabını verdi.

Ailesinden, arkadaşlarından ve çevresinden çok fazla destek gören kadın rehabilitasyona, fizik tedaviye ve protezlere hazırlanırken, masrafların karşılanabilmesi için bir GoFundMe sayfası açıldı.

Bağış toplama etkinliği, 250.000 dolarlık hedefin halihazırda 63.906 dolarını topladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir