Nothing Phone 3 ve Phone 2a’nın yakında piyasaya sürüleceği söylentiler var

Teknoloji dünyasında dikkat çeken gelişmelerden biri de Nothing markasının üzerinde çalıştığı yeni akıllı telefonlar. Son zamanlarda ortaya çıkan haberlere göre, şirketin Phone 2a modeli üzerinde çalıştığı ve aynı zamanda bir sonraki amiral gemisi olan Nothing Phone 3‘ü de piyasaya sürmeyi planladığı konuşuluyor. İşte bu konuda bilinenler:

Nothing Phone 3 ve Phone 2a’nın piyasaya çıkış tarihleriyle ilgili son bilgiler, bir duyumcu tarafından X (eski adıyla Twitter) üzerinden paylaşıldı. Bu bilgilere göre, Phone 2a modeli bu yılın ilk çeyreğinde, yani 2024 Ocak ve Mart ayları arasında tanıtılacak. Ayrıca, premium sınıf Nothing Phone 3‘ün de Temmuz 2024’te piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Bununla birlikte, şirketin yalnızca bir akıllı telefon üzerinde çalışmadığı, aynı zamanda kablosuz kulaklık ürünü üzerinde de yoğunlaştığı belirtiliyor. Bu kulaklıklar, CMF Nothing Buds 2 Pro olarak adlandırılabilir ve CMF Buds Pro’nun doğrudan halefi olabilir.

Nothing Phone 3 ve Phone 2a’nın yakında piyasaya sürüleceği söylentiler var

Nothing Phone 2a ile ilgili sızıntılara göre, cihaz 6.7 inçlik AMOLED bir ekranla gelecek. Bu ekran, 120Hz yenileme hızı ve FHD+ çözünürlük özelliklerine sahip olacak. Arka kısımda, 1/1.5 inç sensör boyutuna ve 1.0 mikron piksel boyutuna sahip 50 megapiksellik bir Samsung S5KGN9 kamera bulunacak. Buna ek olarak, 1/2.76 inç sensör boyutu ve 0.64 mikron piksel boyutuna sahip 50 megapiksellik bir Samsung S5KJN1 ultra geniş açılı lens yer alacak. Selfie ve video görüşmeleri için ise, ön tarafta 32 megapiksellik bir Sony IMX615 kamera olacak.

Nothing markasının bu yeni akıllı telefonları ve kablosuz kulaklıkları, teknoloji dünyasında önemli bir yer tutmaya aday görünüyor. Özellikle akıllı telefon pazarında rekabetin giderek arttığı bu dönemde, Nothing’in yeni ürünleri merakla bekleniyor. Phone 2a ve Phone 3 modellerinin, özellikle ekran ve kamera özellikleri ile dikkat çekmesi beklenirken, kullanıcılar şimdiden bu cihazların piyasaya sürülmesini sabırsızlıkla bekliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir