Uphold’un 1.000 Dolarlık Ripple Paylaşımları Gizli Mesaj mı?

Ripple, 184 ülkeyi kapsayan ve 200’den fazla kripto para birimine erişim sunan çok yönlü bir dijital para birimi platformu olan Uphold ile işbirliği yaptı. Bu işbirliği, Ripple’ın sınır ötesi ödeme sistemini güçlendirmeyi ve kripto likidite yeteneklerini artırmayı amaçlıyor. Şimdi bu büyük ortaklık, Uphold’un XRP’nin 1.000 dolara ulaşmasıyla ilgili daha önceki paylaşımları gündeme getirdi. Ayrıca, söz konusu ortaklığa bahşiş verip vermedikleri hakkında güçlü söylentilere neden oldu.

Uphold, XRP’nin paylaşımlarında gizli bir mesaj mı var?

Geçtiğimiz yıllarda borsa, XRP’nin teorik olarak üç haneli değerli bir varlığa dönüştüğü bir senaryoda yatırımcılar için ne anlama geldiğini defalarca düşündü. Ancak, Uphold’un düşünceleri büyük ölçüde fark edilmedi. Bu arada, XRP topluluğu, borsanın Ripple ile yakın zamanda kurduğu ortaklığın ortasında açıklamaları ortaya çıkardı. XRP Army şimdi Uphold’un bunca zamandır gizli mesajları olup olmadığını merak ediyor.

Özellikle, 2021 ve 2022 yılları arasında, ABD merkezli ticaret platformu birçok kez tweet attı. Bu paylaşımlarında topluluğa XRP’ye ilişkin umutlarını sordu. Bazı XRP meraklıları, dijital varlığın 1.000 doların üzerinde işlem görmesini beklediklerini söyledi. Uphold da bu beklentilere benzer bir yanıt verdi. “XRP 1000 dolara ulaşırsa ne yaparsınız?” sorusunu tekrar tekrar sorarak yanıt verdi.

Ripple fenomeni, Uphold’un paylaşımlarına dikkatleri çekti!

Uphold’un XRP’nin 1.000 dolara ulaşacağından bahseden tweetleri, diğer XRP meraklılarının isteklerine yanıt niteliğindeki ifadeler. Bununla birlikte, XRP topluluğu yükseliş tahminlerini borsanın kendisinin yaptığını varsaymaya başladı. Bu varsayımın ortasında, borsanın Ripple ile şu anda kamuya açık olan ve varsayımsal olarak XRP’nin 1.000 dolara giden yolunu kolaylaştırması gereken işbirliğini ince bir şekilde ima ettiği teorisini ortaya attılar. Örneğin, önde gelen XRP fenomeni Amelie, Uphold’un “XRP 1.000 dolara ulaşırsa” ile ilgili tweet’inin ekran görüntüsünü aldı ve aşağıdaki yorumu ekledi:

Uphold neden geçmişte hep XRP’nin 1.000 dolara ulaşmasından bahsetti? Gizli mesaj mı? 1.000 dolar doğrulandı mı? Ripple ve Uphold arasındaki ortaklık şimdi uzun zamandır planlanan bir şey gibi görünüyor.

Uphold ve Ripple ortaklığı ne anlama geliyor?

Başka bir konuşma dizisinde, “Digital PerspectivesPermaBull” adlı X kullanıcısı Amelie’nin duygularını yineledi. O da Uphold tweet’i hakkında benzer bir görüş ifade etti. Bununla birlikte, şimdiye kadar tespit edildiği üzere, Uphold yalnızca XRP’nin 1.000 dolara ulaşmasıyla ilgili konuşmayı ateşledi. Öngörüler borsaya ait değil. Bu nedenle, yükseliş açıklamaları ile yakın zamanda kamuoyuna açıklanan Uphold-Ripple ortaklığı arasında bir bağlantı olmayabilir.

Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere Ripple ve Uphold bu hafta başında sınır ötesi ödeme hizmetlerini geliştirmek için stratejik bir ittifak kurdu. Resmi bildirimde Ripple, kıtalararası ödeme altyapısını güçlendirmek için Uphold’un çözümlerini kullanma niyetini ayrıntılı olarak açıkladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir